Kurumsal

KURUMSAL

Biz Kimiz?

Dizdar’ın temelleri, 1947 yılında İstanbul Eminönü’nde küçük bir dükkânda bıçak, makas alım satımı ile ticaret hayatına başlayan Abbas Dizdar tarafından atıldı. Sonraki yıllarda bıçak imalatı kurularak sanayiciliğe geçiş süreci başladı. 1960 yılında ikinci kuşaktan aile üyelerinin şirket bünyesinde çalışmaya başlamasının ardından çatal, kaşık ve bıçak imalatıyla ürün yelpazesi genişletildi. Takip eden yıllarda ürün gamına tencere, tava, süzgeç ve bir çok ürün çeşidi daha eklendi. Bugün ürünlerimiz Türkiye’de ve yurtdışında 150’den fazla satış noktası ile kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır.

Tecrübe, Teknoloji, Kalite…

Kuruluşundan bugüne kullanıcı taleplerini ve memnuniyetini birincil öncelik kabul eden Dizdar üretim sistemlerinde son teknoloji makine ve ekipmanları kullanarak geçmişten bugüne dayanan tecrübesi ile en yüksek kaliteyi sizlere sunmaktadır. 3 kuşaktan gelen sektörel tecrübemizle, ar-ge ve inovasyona dayalı felsefemizle hız kesmeden tasarlıyor ve üretiyoruz.

Mutfaktan Sofraya

Kapsamlı ürün çeşitliliği ile çok yönlü ve fonksiyonel hizmet vermeyi amaçlayan Dizdar hem mutfakta hem de sofrada.  Şirketimiz hem Çatal-Kaşık-Bıçak Takımları hem de Servis, Pişirme, Taşıma, ve Hazırlık gruplarında üretim yapan Dünya’daki nadir firmalardan biridir. 1947’den beri hem mutfakta hem sofrada siz kıymetli iş ortaklarımızla birlikte olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Dizdar markalı ürünleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz…

MİSYONUMUZ

Tüm çalışanlarımızla,

  • Müşteri beklentilerini maksimum seviyede karşılamak.
  • Kalitede ve hizmette süreklilik temin etmek.
  • Topluma ve çevreye sürekli bir katma değer sağlamak.

VİZYONUMUZ

  • Sektöründe, tüm Dünya’da tanınan ve güvenle tercih edilen lider marka olmak.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Sahip olduğumuz işletme kültürü ve kalite yönetim sistemleri çerçevesinde, ileri düzey üretim teknolojileri kullanarak müşteri ihtiyaçlarını mükemmel düzeyde karşılamak, çevre ve toplum faydasını gözetmek yegane ilkemizdir.

BELGELERİMİZ